AKSEN Makine Hakkımızda

Hakkımızda

Firmanın kurucularından Şükrü AKSEN 1975 yılında Konya'da marangozluk mesleğine başlamış ve 15 sene mesleği icra edip 1990 yılında AKSEN MAKİNA TAKIM SANAYİ TİCARET kurup mobilya ve marangoz sektörünün ihtiyaç duyduğu makinelerin satış ve servisini yapmaya başlamıştır. AKSEN Makina'nın en büyük avantajı kurucularının mesleğinin marangozluk olması. Böylece makinelerin satışının yanında servis ve kullanım desteğini de yılların verdiği deneyimle meslektaşlarına sunmakta. Yenilikçi bir vizyona sahip olan AKSEN Makina, teknolojiyi her an takip edip büyümeye devam etmektedir. Aksen Makine bir dönemin her dönemin ihtiyaçlarını karışılayacak hizmet sunmaktadır. Şu anda İdari yönetimiz olan Hasan AKSEN bu görevi başarıyla ikame etmektedir. Yeni nesilin teknoloji ile imkanlarını daha efektif kullanarak siz değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz. 600 m² kapalı alanda ahşap kesme, yapıştırma, delme, pvc kesme, şekillendirme, plastik makineler ve sektörün ihtiyacı olan bir çok makinenin satışını yapan AKSEN Makina, ikinci el makineleri de değerlendirmekte. AKSEN Makina 45 yılı aşan mesleki ve ticari deneyimle meslektaşlarının işlerini kolaylaştırmanın ve sektöre hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Aksen Makine ayrıca Yılmaz Makine Alüminyum ve PVC Makinaları Bölge bayiliği de yapmakta olup, Konya, Karaman, Nevşehir ve Niğde bölgelerine de hizmet vermektedir. Yılmaz Makine işbirliğimizle birlikte güçlü alt yapımız, ürün çeşitliğimiz ve yedek parça hizmetimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Biz Kimiz?

Kurumuzucumuz Şükrü Aksen Bey olmak üzere işini bilen geçmişin de bu işin tecrübesiyle emek veren kişileriz. Geçmişimizdeki tecrübelerimizle hizmet vermekteyiz.

Ne yaparız?

AKSEN MAKİNE 1990 yılından beri sanayi ve üretimde marangozlar için ahşap ve mobilya kesme, şekillendirme makinalarıyla hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Sıfır ve iİkinci el makine alım satım başta olmak üzere, bakım, onarım ve montajı da dahil sizin ihtiyacınız olan her alanda bütün tecrübemizle hizmet sunmaktayız.

3257

Mutlu Müşteri

6564

Bitmiş Proje

3542

İş ÇözümüKalitemiz Tercih Sebebidir.

  • Vizyon
  • Misyon
  • Kalite Politikamız
ÇALIŞKAN, ÜRETİCİ & SORUMLULUK SAHİBİ

İleri teknoloji ürünleri üstün kalite ve en uygun koşullarda sunarak, çalışanların mutluluğuna katkı sağlamaktır.

BELİRGİN, KALICI & REKABETÇİ

PVC ve Alüminyum sektöründe çalışanlar için yeni ve etkili buluşlar sunarak imalat yeteneklerini geliştirmek ve dünyanın her bölgesinde kendine yer bulan bir marka olmasını sağlamak.

MÜŞTERİ ODAKLI, GELİŞİME AÇIK & GÜVENİLİR

Aksen Makine; Müşteri odaklı, rekabet gücü yüksek, sürekli gelişmeye açık, dünya standartlarında güvenilir ve kaliteli ürünler gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedir.
Aksen Makine, Sektöründe uluslararası kabul görmüş standartlarda, PVC ve Alüminyum işleme makinelerini tasarlamak, geliştirmek, üretmek, satmak, satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti sağlayarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve toplum için değer yaratan bir şirket olmak temel amacımızdır.
Müşterilerimizin memnuniyeti faaliyetlerimizi belirler sloganı ile, elimizdeki maddi ve teknolojik kaynakları, müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde güvenli ve kaliteli hizmet sunma esasına uygun olarak kullanmaktayız. Kalitenin sağlanmasındaki en önemli kaynağın insan olduğu bilinci ile yola çıkarak, her zaman ve en çok tercih edilen olabilmek için planlı ve programlı çalışarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kalite politikamızdır. Kalite politikamızın kanıtları aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur.

  • Müşteri, çalışan ve işveren mutluluğu sağlayan
  • Müşteri talep ve beklentilerinin tam anlamı ile karşılanması için, personelin kalite bilincini yükselten
  • Tüm faaliyetlerimizde, kaliteyi sürekli artırma / iyileştirme prensiplerine bağlı kalan
  • Ürün çeşitliliği ile Pazar payını artıran
  • Teknolojiyi yakından takip eden
  • Sektördeki diğer firmalara yol gösterici
  • İnsana saygılı çevreye duyarlı

Bir işletme olmaktır.